Akıllı Dolgu

Akıllı Dolgu

Akıllı Dolgu

Akıllı Dolgu Nedir?

Akıllı dolgu, PCL, STAT Technology™ kullanan Uzun Süre Kalıcı Performans, Seçilebilir Kalıcılık Etkisi ve Tam Biyolojik Emilim sağlayan bir dermal dolgudur.

PCL Akıllı Dolgu, güvenli bir dermal dolgu olup, yüzdeki orta ve aşırı kırışıklık ve kıvrımların düzeltilmesi ile yüz şekillendirme ve ellerin gençleştirilmesi için geliştirilmiştir lifting dolgusudur.

Akıllı Dolgu Tedavisi

Akıllı dolgu uygulaması ile cildinizde yoğun kolajen üretimi sağlanır; kalıcı ve güçlü lifting(germe) etkisi devam eder. Cilt üzerindeki bu olumlu etkiler 1 veya 4 yıla kadar kalıcılığını sürdürür.

PCL akıllı dolgunun en önemli özellikleri hem dolgunluk vermesi hemde cildin doğal kolajenini yüksek miktarda artırarak lifting etkisi kazandırmasıdır. Genellikle yüzde 5 bölgeye uygulanmaktadır bunlar; şakak bölgesi, elmacık alanı, burun kenarı alanı, dudak kenarları, çene ve kontur alanına yapılmaktadır.

Kalıcılık etkisi ve tamamının biyolojik olarak emilimi gibi benzersiz özellikleri olan enjekte edilebilir dermal dolgudur. Özellikle uzun süren kalıcılık için formüle edilmiştir.

Akıllı dolgu tamamen biyo uyumludur, toksik değildir. Antijenik ve alerjenik olmaması sayesinde rahatlıkla her cilde uygulanabilir. Akıllı dolgunun diğer dolgulardan ayıran en önemli farkı: Uzun Süreli Kalıcılık ve Kontrollü Biyolojik Emilebilirlik özelliklere sahip olmasıdır.

PCL akıllı dolgu bileşenleri, istenilen etki süresinin sonunda normal metabolik yollarla biyolojik olarak tamamen emilmekte ve CO2 ve su olarak (iki fazlı hidrolitik yeniden emilim) vücuttan tamamen atılmaktadır.