Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe işlemi 20’li yaşlardan sonra artık cildimizde azalmaya başlayan kolajen ve elastin gibi temel öğelerin yeniden üretilmesini desteklemekle birlikte bağ dokusunda değişiklikler sonucu sarkan, kırışan cilt ve cilt altı dokuları toparlayan işlemlerin tamamını kapsamaktadır. Ameliyatsız güzellik formülleri başlığı altında yayınlanan yazımda da belirttiğim gibi kişiye uygun tedaviler ile doğal gençleşmek artık çok daha kolay.

Yüz Germe Tedavileri

Yüz germe işlemi yaptırmak isteyip ameliyattan çekinen, anesteziden korkan hastalarımıza klinik şartlarında öğle arası estetiği dediğimiz anestezi ve ameliyat olmadan, ağrısız ve acısız, herhangi bir iyileşme süreci olmayan sosyal hayatınıza hemen dönebileceğiniz bir çok yöntem bulunmaktadır. Bu tedavi yöntemlerini;

olarak sıralayabiliriz.

Her tedavide olduğu gibi sarkmış yüz tedavisinde de bütüncül bir şekilde yaklaştığımız için hastaya en uygun olan tedavi yöntemi veya yöntemlerini değerlendirip uyguluyoruz. Eğer kişi 30-40 yaş aralığında ve daha yeni sarkma belirtilerine sahipse daha çok radyofrekans cihazları ile tedavi yöntemini tercih ediyoruz.