Aqua Peel Tedavisi

Aqua Peel Tedavisi

Aqua Peel Tedavisi

Aqua Peel Tedavisi Nedir?

Aqua peel dediğimiz uygulama aslında su basıncını ve kendi vakum gücünü kullanan medikal bir cilt bakımı cihazıdır. Cilde hiçbir zarar vermeden derinlemesine temizliğini yapmak ve dezenfeksiyon sağlamak amacıyla uygulanır.

Uygulama Nasıl Yapılıyor?

Merkezimizde yaptığımız cilt analizinize göre, cildinize özel hazırladığımız solüsyonları aşama aşama cildinize basınçla verip aynı anda vakum etkisiyle ciltten geri çekiyoruz. Bu sayede hem cildin  üzerindeki ölü deriyi yok ediyor hem de gözeneklerin açılmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla cildin alt katmanlarını dezenfekte ederek daha sağlıklı bir cilde sahip olmanızı amaçlıyoruz.

Hangi Amaçla Kullanılır?

Aqua Peeling ile deri altına hiçbir madde enjekte etmeden ve cerrahi müdahale gerektirmeden akne, leke ve kırışıklık tedavilerinde çok başarılı sonuçlar elde ediyoruz.  Ciltte oluşan kırışıklıklar gözle görülür bir şekilde azalır. Akne (sivilce) tedavisi ve leke gibi kusurlar giderilir.

Uygulama Ne Kadar Sürüyor?

Uygulama yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Aqua Peel Fiyatı?

Seans ücreti, uygulamanın hangi tedavi için kullanılacağı ve kişinin durumuna göre seans sayısı belirleneceği için değişkenlik göstermektedir

Uygulamanın Yan Etkisi / Zararları Var mı?

Aqua peel uygulaması hiçbir cerrahi müdahale olmadan tamamen doğal ve yan etkisi olmayan bir işlemdir. Uygulama sonrasında ciltte herhangi bir yan etki görülmez.