Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama Tedavisi

Bölgesel zayıflama ve incelme yöntemlerimiz ile artık sizden vazgeçmeyen yağlarınızdan siz vazgeçebilirsiniz.

Diyet ve sporun tek başına yeterli olmadığı ya da diyet ve spor yapamayan kişilerin tercih ettiği veya ne kadar zayıflasanızda basen bölgesi göbek bölgesini inceltemeyenlerin istediği bölgesel zayıflama gelişen yeni teknoloji ile artık mümkün. Önce yağlanma bölgeleri, kadın ve erkekte neden farklı bölgesel yağlanmaların olduğundan bahsedelim.

Bölgesel Yağlanma Nedenleri

Bölgesel yağlanmayı etkileyen en önemli faktörlerden biri şüphesiz genetik yatkınlıktır. Çevrenizde de duyarsınız bazı kişiler su içsem yarıyor der. İşte bu durum genetik yatkınlığın bir sonucudur.

Bir diğer önemli faktörde hareketsiz yaşam ve beslenme bozukluklarıdır. Oturarak çalışan ve beslenmesine dikkat etmeyen bireyler, fast food türü gıdaları yedikten sonra oturduklarından oturma bölgelerinde yağlanma gözlemlenmektedir.

Erkek ve Kadınlarda Yağlanma Bölgeleri Farklıdır

Erkekler daha çok bel yan tarafı (simit bölgesi) ve göbek kısımlarından yağlanma problemlerinden şikayet ederken; kadınlarda ise üst kol, bacak içi bölgesi, uyluk içi kısımları ve basen bölgesindeki yağlanma problemlerinden şikayetçidirler.

Bu bölgelerde neden daha çok yağlanma oluyor?

Saydığımız bu bölgelerde bir takım reseptörler (yağları kontrol eden alıcılar) olduğundan aldığınız yağlar bu reseptörler tarafından bu bölgelere çekiliyor. Zamanla artan yağ alımı ile burada yağ hücreleri olgunlaşarak spor ve diyet yapmanıza rağmen bir türlü kurtulamadığınız yağlanma sorunlarını ortaya çıkarıyor.

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama

Ameliyat olmak istemeyen, anesteziden korkan ve bölgesel incelme isteyen tüm hastalarımız, yeni gelişen teknoloji sayesinde sizden vazgeçmeyen yağlarınızdan ameliyatsız olarak kurtulabilirsiniz.

Le Shape Sıcak Lazer Lipoliz cihazındaki 4 başlık ve 1060 nm boyunda diyot lazerin cilde verilmesi ile deri altı yağ hücrelerini parçalayarak yağı müdahalesiz bir şekilde vücuttan atan bölgesel incelme ve sıkılaşma sağlıyoruz. Bu yöntem ile;

  • Basen, karın ve bel bölgesi yağlarını
  • İç kol ve bacak bölgesi, uyluk bölgesi yağlanmalarını
  • Göbek bölgesi yağlanmalarını

sadece 25 dakikada gideriyoruz.