Maxsimus Tedavisi

Maxsimus Tedavisi

Maximus tedavisi

Maximus RF Tedavisi Nedir?

Maximus tedavisi, iki farklı teknolojiyi (Trilipo Radyofrekans ve Trilipo Dinamik Kas Aktivasyonu) bir arada sunan, herhangi bir cerrahi operasyon yapmadan incelmeyi ve lenfatik drenaj sağlayarak cildin elastikiyet kazanmasını sağlayan tedavi yöntemidir.

Maksimus Teknolojisi Nasıl Çalışır?

Cerrahi operasyon gerektirmeyen diğer vücut şekillendirme teknolojilerinin aksine, Maksimus teknolojisinin üç farklı eylemi (yağ azaltma, cilt sıkılaştırma ve kas şekillendirme) bir anda gerçekleştir.

 1. Aşama – Serbest Bırakma

Cihaz başlığı ısınarak istenilen bölge üzerinde basınçla birlikte uygulanarak ısı aktarımı verilir.

 1. Aşama -Silme

Yağlı bölge üzerinde basınçlı şekilde sürekli uygulama ile cildin altında kalan yağ bölgesi kan dolaşımı ve lenfatik drenaj ile vücuttan atılır.

 1. Aşama – Yeniden Şekillendirme

Bölge üzerinde yer alan yağlı bölgenin silinmesiyle, ilk seans itibari ile daha sıkı ve ince bir görünüm kazanılır. Uygulanan radyofrekans enerjsiyle kolajen liflerin sıkılaşmasıyla cildiniz yeniden şekillenir.

Maximus Tedavisi Hangi Amaçla Kullanılır?

 • Bölgesel yağ yakımı
 • Sellülitlerin giderilmesi
 • Kas sarkması ve şekillendirilmesi
 • Lenfatik drenaj ve vücut detoksu
 • Yüz ve vücut şekillendirme
 • Kırışıklık Giderme
 • Cilt sıkılaştırma
 • Doğum sonrası göbek bölgesi sıkılaştırma
Maximus tedavisinin kullanım amaçları birden fazla olup, çeşitli sorunların giderilmesinde etkili bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır.
Bu cümledeki “Maximus tedavisinin kullanım amaçları” nın bold yapılması.

Uygulama Esnasında Ağrı / Acı Olur mu?

Maksimum tedavisi, cerrahi olmayan ve herhangi bir enjeksiyon yapılmayan tedavi yöntemi olduğu için uygulama esnasında ağrı veya acı hissetmezsiniz.

İyileşme süresi olmadığı için uygulamadan sonra kişi, günlük hayatına hemen dönebilir.

Tedaviyi Kimler Yaptırabilir?

Bu tedaviyi; bölgesel yağlarından kurtulmak, kırışıklarını gidermek, selülitleri yok etmek, sarkan kasları sıkılaştırmak isteyen herkes her mevsim yaptırabilir.

Maximus Tedavi Süresi ve Fiyatı Nedir?

Maximus tedavi süresi bir seans tek bölge için ortalama 20-30 dakika arasında sürmektedir. Uygulanacak seans sayısı tedavi olacak kişinin durumuna göre değişkenlik göstereceği için seans sayısına bağlı olarak fiyatta değişkenlik gösterecektir