Thulium Lazer Tedavisi

Thulium Lazer Tedavisi

Thulium Lazer Tedavisi

Thulium Lazer Tedavisi Nedir? Nasıl Çalışır?

1927 nm dalga boyuna sahip olan Lavieen Thulium Lazer; güneş lekeleri, yaşlanma belirtisi lekeleri, melazma lekeleri gibi cilt lekelerinin tedavisinde oldukça güçlü bir etkiye sahip olan yeni nesil leke tedavi yöntemidir.

Thulium lazer cihazının yapı taşını tıpkı doğada nadir bulunan gümüş elementi gibi bir element olan Thulium (Tulyum) elementi oluşturmaktadır. Cilt tıpkı gümüş gibi zamanla kararır, Lavieen Thulium Lazer cihazı ile thulium elementinin yaydığı enerji tedavi ederek gümüş gibi parlak bir cilde sahip olursunuz.

Uygulama Hangi Alanlarda Kullanılır?

  • Güneş Lekesi Tedavisinde
  • Yaşlılık lekelerinin tedavisinde
  • Melazma lekelerinin tedavisinde
  • Kırışıklıkların azaltılmasında

gibi cilt problemlerinde kullanılmaktadır.

Tedavi Süresince Ağrı Acı Hissedilir mi?

Tedavi sırasında bir miktar ağrı ve hafif yanma hissi olabilir. Bu his en fazla bir saat sürer ve ertesi gün hasta günlük yaşantısına rahatça devam edebilir.

Tedavi Etkisi Ne Kadar Sürer? Kalıcı mıdır?

Uygulamanın ilk seansında dahi etkilerini görmeye başlarsınız. Tedaviden hemen sonra enjeksiyona gerek kalmadan kolayca fraksiyonel olarak açılan mikro kanallar ile sıkılaştırıcı mezoterapik serumlar, pigment oluşumunu önleyici özel nano-partüküler ürünler ve PRP kombinasyonunu ile cilt altına yollanan bu ürünler tedaviyi içeriden dışarıya doğru yaptığı için sonuçlar tatmin edicidir.

Tedavidan Sonra Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Devam ürünü kullanılmasına gerek olmayan bu operasyonda tekrar lekelenmemek için dikkat edilmesi gereken tek husus ise güneşten korunmak olacaktır.