Tripolar Radyofrekans Tedavisi

Tripolar Radyofrekans Tedavisi

Tripolar Radyofrekans Tedavisi

Tripolar Radyofrekans Nedir?

Son teknolojilerden biri olan Tripolar Radyofrekans Uygulaması ile; acısız bir şekilde ve yüksek hassasiyetle ısı enerjisi sağlayarak cildinize anında etki eder, cildinizin sıkılaşma işlemini ilk seansta başlatır.

Tripolar Radyofrekans Nasıl Çalışır?

Dinamik Kas Aktivasyonu (DMA) Teknolojisi ile Tripolar Radyofrekans Teknolojisini birleştiren cihazımız yağ azaltımı ve deri sıkılaştırma alanlarında optimal sonuçlar vermektedir. Cildin alt kısmında yer alan yağlar 42-45 C’ye çıkarılarak eritilir, fibroblast aktivitesi uyarılır ve doku daha selülitsiz ve pürüzsüz olarak yeniden yapılandırılır. Deri altında katılaşmış yağları sıvılaştırarak ve deri altında ısı yaratarak vücudun sıkılaşmasını sağlar.

Tedavi Hangi Amaçla Kullanılır?

  • Hedefe yönelik bölgesel yağ yakımı
  • Uzun süreli çevresel incelme
  • Portakal kabuğu görünümünden kurtulmak
  • Kas gerginliği ve sıkılaştırılmasını artırma
  • Cildi gerginleştirme ve sıkılaştırma
  • Vücuttaki yağ ve toksin atımının düzenlenmesi

Tedavi Kalıcı mı? Etkisi Ne Kadar Sürer?

Tripolar radyofrekans tedavisinin etkinlik ve güvenirliliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. En önemlisi de tedavi sonuçları daha ilk uygulamanın hemen ertesinde bile gözle görülebilmektedir. Uzun dönemde kalıcı sonuçlar elde etmek için önerilen uygulama kürünü tamamlayacak şekilde bir dizi uygulama yapılmalıdır. Özellikle karın ve basen bölgesinde, iç kol veya iç bacak bölgelerinde yapılan tedavilerdeki incelme etkisi mükemmeldir.

Tripolar RF Fiyatı Nedir?

Tedavide uygulanacak seans sayısı,  yapılacak işleme ve hastanın durumuna göre değişkenlik göstereceğinden fiyat bilgisini kliniğimize gelerek öğreenbilirsiniz.